"HASSASİYET VE TECRÜBE İLE ÜRETİYORUZ."

Tedarikçi firmanız olarak size bütüncül CNC parça işleme hizmeti sunuyoruz.

UZMANLIK

Özel yapım parça imalatı

Tez-İş hassas CNC metal ve plastik işleme, montaj, ölçüm ve finiş işlemlerinin yanısıra müşteri ihtiyaçlarına ve isteklerine göre; özel makine, özel kalıp, pet şişirme kalıpları, aparat, fikstür gibi çeşitli ürünlerin tasarımı konusunda da tecrübe sahibidir.

Tasarım ve imalat süreçlerinde proje odaklı akılcı çözümler ve diyalektik yaklaşım projelerin gelişmesinde ve üretilmesinde önemli rol oynar. Farklı ölçeklerdeki ve özelliklerdeki teknolojik makinalar, dijital ve analog ekipmanlarla müşterilerimizin talep ettiği ürünün tasarım aşamasından malzeme teminine ve sevkiyatına kadar gereken tüm işlemlerde sorumluluk alırız.

1987 yılından itibaren otomotiv, gıda ve ambalaj sanayilerindeki lider firmalar için tasarladığımız ve ürettiğimiz kaliteli ürünler karşılıklı oluşan güven ortamının teminatıdır.

TASARIM

Tasarımda üretilebilirlik garantisi

Tez-İş, müşteri ihtiyaçlarına ve isteklerine göre; özel makine, özel kalıp, pet şişirme kalıpları, aparat fikstür gibi çeşitli ürünlerin tasarımı konusunda tecrübe sahibidir. Tasarım departmanımızda görev alan mühendislerimiz, yüksek imalat bilgilerini tasarımlarına yansıtmakta ve son teknoloji ürün ve programları kullanarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

HASSAS CNC İŞLEME

Kaliteli, etkili ve verimli üretim

5 eksen CNC işleme, CNC torna ve CNC frezenin yanında üniversal tezgahlarla birlikte bütüncül bir hassas parça işleme hizmeti sunuyoruz. Tecrübe, organizasyon, son teknoloji makina parkı ve kalifiye personel grubu hızlı ve güvenilir teslimat tarihlerine ve acil siparişlere cevap vermemize olanak sağlar. CNC parçalar DMU 75 monoBlock veya Brother S1000X1 gibi tezgahlarda CAM programlarıyla desteklenerek işlenir. Bu, karmaşık geometriler ve dar toleranslı parçalarda bile sizlere maximum hassasiyeti tamamen ekonomik ve hızlı bir şekilde sunmamızı sağlar. Operatörlerimiz eğitimli ve çalıştığımız sektörlerde uzman personellerdir. 

Parçalarınız CNC makinalarda çizimlere ve istenilen özelliklere uygun olarak imal edilir. Kusursuz parça imalatını sadece tekil parçalar için değil aynı zamanda karmaşık parçaların montajları için de garanti ediyoruz ve müşterilerimize en yüksek yüzey kalitesini sunuyoruz. Ürettiğimiz parçaların finiş işlemleri ve yüzey kalitesi güvencemiz altıdadır. Parçaların ölçümleri yapılmadan önce kalite için gerekli gördüğümüz görsel kontrol, temizlik vb. işlemler kalifiye elemanlar tarafından takip edilir. Hazır olan parçalar sağlıklı bir şekilde ambalajlanır. Taşlama, ısıl işlem, tel ve dalma erozyon işlemleri için bölgemizde bulunan güvenli partnerlerle çalışarak müşterilerimize en uygun hizmeti sunuyoruz.

MONTAJ

Özel fikstür ve makina montajı

Tez-İş hassas ve karmaşık parça imalatının yanısıra bu parçaların montaj hizmetini de sunar. Organizasyon ve imalat bilgisi özel makina ekipmanlarının kusursuz bir şekilde montajını sağlar. Parçaların üretildiği yerde montaj edilmesi müşteriyi gereksiz nakliye hizmetinden kurtarır ve ekonomik bir seçenek oluşturur.

ÖLÇÜM

3 D CMM Ölçüm ile üretim kontrolü

Üretim hattımızdan çıkan her ürün, kalite politikamız çerçevesinde mutlaka kontrol edilir. Ölçüm raporları imalatımızın doğruluğunu gösteren belgelerdir ve müşterilerimizle paylaşılır. Bünyemizde bulunan ölçüm laboratuvarımızda son teknoloji ZEISS Contura ölçüm cihazı ve ekipmanları kullanılır. 3 boyutlu CMM ile ürünlerimizin boyutsal toleransları kontrol edilir. Ölçüm ve kalite kapsamındaki tüm işlemler ISO 9001 2015 kalite yönetim sistemi çerçevesinde yapılmaktadır.

0
Yıllık Deneyim
0
Proje
0
Memnun Müşteri