null

HASSASİYET

Güçlü temel değerlerini koruyan, projenin
tüm aşamalarında kurumsal ölçekte duyulan hassasiyet.

null

KALİTE

Sürdürülebilir kalite çözümleri ve kalitemizin takipçisi olarak kazanılan müşteri güveni.

null

İNOVASYON

Yeni dinamikler geliştirerek zamana ve teknolojiye ayak uyduran yenilikçi firma.

PROFİL

1987 yılında, Bursa’da hayata geçirilen Tez-İş, faaliyetine 50 metrekare alanda başlamış olup, yıllar içerisinde müşterilerine kaliteli hizmet sunup, faaliyet alanlarını ve makine parkurunu genişleterek günümüze gelmiştir. Tez-İş, talaşlı imalat, komple özel makineler tasarlanması ve üretimi, pet şişirme kalıpları tasarımı ve üretimi, hassas 3 boyutlu ölçüm işlemleri gibi alanlarda faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda yatırımlarına devam etmektedir. Müşteri ihtiyaçlarını karşılarken 30 yıllık tecrübesini, son teknoloji ve yeniliklerle birleştirerek, müşterilerine kaliteli ve en etkili çözümleri sunmayı kendine ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ & MİSYONUMUZ

null

HASSAS CNC PARÇA İMALATI

Otomotiv, gıda, ambalaj ve demir çelik gibi faaliyet göstediğimiz sektörlerde hizmet kalitesini artırarak sürdürmek.

null

KÜRESEL ÖLÇEKTE MEMNUN MÜŞTERİLER

Yerel ve küresel ölçekte müşteri isteklerine cevap verebilen, teknoloji ile birlikte sürdürülebilir kalite anlayışını sağlamak.

null

GELİŞİM STRATEJİSİ

<br>
Yeni dinamikler geliştirerek zamana ve teknolojiye ayak uyduran, fiziksel ve mental koşulları iyileştirerek üretimin devamlılığını sağlamak.

FELSEFE

Kalite, tasarım ve hassasiyete bağlılık anlamına gelir.

30 yılı aşkın süre boyunca kalite temel değerlerimizden biri olmuştur ve anlayışımıza göre kalite tasarım ve hassasiyete bağlılık anlamına gelir. Müşteri ilişkilerimiz hassasiyet, yüksek verimlilik düzeyi, esneklik ve güven kavramı etrafında şekillenir. İmalatta uzun yıllara dayanan tecrübe, dinamik ve yetenekli ekip, modern üretim planlama süreçleri müşterilerimize güven ortamı sunar.
Düşüncelerimiz ve eylemlerimiz bu şekilde gerçekleşir ve her imalat problemi için yaratıcı, yenilikçi ve özgün çözüm bulmamızı sağlayan yüksek standartları sağlar.

KALİTE YÖNETİMİ

Ölçülebilir kalite
CNC parçaların işlenmesinde ve tüm imalatta ISO sertifikalı kalite garantisi

Tez-İş, imalat sürecinin başından sonuna kadar her aşamada yüksek hassasiyeti garanti eder. Son teknoloji CNC makina ve ölçüm cihazlarının kullanılması, ERP sisteminin tüm sürece dahil olması, tecrübeli personeller tarafından gerçekleştirilen sıkı kalite kontrolü ve yüksek imalat bilgisi müşterilerimizin güvenini kazanmamızı sağlamıştır. Kalitemiz gelecek için bizim yol göstericimiz olmuştur.
Müşterilerimizin talep ettiği dar toleranslı hassas parçalar üretebilmek için imalattaki uzmanlığımızın ve son teknoloji makinalarımızın yanı sıra yüksek performansa dayanan kalite güvencemiz olan ISO 9001 2015 kalite yönetim belgesi önemli rol oynar.
ERP Sistem
Kullandığımız ERP sistemiyle siparişten sevkiyata kadar tüm üretim adımlarını kapsamlı olarak takip ediyor ve kayıt altına alıyoruz. Bu sistemle birlikte üretim, planlama ve zamanlamadaki hata payını sıfıra indirmeyi amaçlıyoruz. Böylelikle maksimum kapasitede dahi müşterilerimize ürünlerini zamanında teslim edebiliyoruz.

MAKİNA PARKI

İmalat olanaklarımız

Müşterilerimizin memnuniyetini devam ettirebilmek, üretim kapasitemizi artırmak ve kalitemizi sürdürülebilir sağlamak için önde gelen takım tezgahları üreticileriyle çalışarak teknolojiye yatırım yapıyoruz.

Makina Listesi İçin Tıklayınız..