KARİYER

FİRMA
YAKLAŞIMI


İmalat sektöründe tedarikçi firma olarak yer almak ve ürünlerimizin dünya çapında kullanılması bizleri gururlandırmaktadır. Bu süreçte kendimizi müşterilerimizin ortakları olarak görmekte ve hizmetimizi en yüksek seviyeye çıkartmak için deneyime, teknolojiye ve motivasyona sahip olmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

Sunulan hizmetin son derece uzmanlık gerektirdiği bu sektörde anlayışımız bu hizmeti ortak akıl ve emekle üretmektir. Bu nedenle ekibimiz yetkin, dinamik ve kararlıdır. Teknolojiyi merak eden ve yüksek motivasyona sahip bireylerden oluşan ekibimiz bizleri onların potansiyelini gösterebilecekleri ortamlar hazırlamaya itmektedir.

AÇIK POZİSYONLAR

Aşağıda yer alan CNC Freze Operatörü pozisyonu için çalışma arkadaşı arıyoruz. Özgeçmişinizi ilgili kişiye e-posta yoluyla göndererek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İlgili Kişi

Merve Bilgin
tezis@tezismakina.com

CNC Freze Operatörü

Genel Nitelikler
.        Tercihen Endüstri Meslek lisesi, Anadolu Teknik Meslek Lisesi veya Meslek yüksekokulu mezunu,

.        Teknik resim bilgisi olan,

.        Mesleğinde kendini geliştirmeyi hedefleyen,

.        Takım çalışmasına yatkın ve uyumlu,

.        Ölçme aletlerini(kumpas, mikrometre vb.) kullanabilen,

.        Öğrenmeye açık,

.        Erkek adaylar için askerlik hizmetini yerine getirmiş.

İş Tanımı

.        CNC frezede gerekli manuel ayarlamaları yapmak,

.        CNC Freze ile talaşlı imalat operasyonunu gerçekleştirmek,

.        İşlenen parçaların görsel ve ölçüsel kontrolünü yapmak.

 

İlgili Kişi

Merve Bilgin
tezis@tezismakina.com

ÇIRAKLIK EĞİTİMİ

Uzun yıllar sonunda edinilen ve geliştirilen değerlerimizin devamlılığını sağlamak için çıraklık eğitimini önemli buluyoruz. Sürekliliği sağlamak amacıyla bu bilgi ve felsefeyi çıraklarımıza sunarak geleceğe yatırım yapıyoruz. Şu anda çalışanlarımızın üçte biri firmamızdaki çıraklık eğitiminden gelmektedir. Bu sonuç da çıraklık eğitimine verdiğimiz öneme dayanmaktadır. Bu bağlamda meslekte hedefleri olan, motivasyon sahibi çırak ve stajyer başvuruları almaktan memnuniyet duyuyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI